Oferty pracy Ciechanów

2017-05-22
Dodano

Nationale-Nederlanden
Pracodawca

Dołączając do naszego zespołu aktywujesz:
  • stabilną współpracę opartą na jasnych i przejrzystych zasadach
  • atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzeń składający się z części stałej oraz prowizji
  • realny wpływ na wysokość swoich zarobków
  • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe, dzięki którym będziesz wzmacniał swoje umiejętności w pozyskiwaniu Klientów, profesjonalnym badaniu potrzeb oraz sprzedaży
  • wsparcie doświadczonego Mentora w codziennych zadaniach
  • realną szansę na rozwój i awans (dla najlepszych stanowiska menedżerskie)
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna)
  • elastyczne formy współpracy i realny wpływ na swój czas pracy

2017-05-17
Dodano

ADECCO POLAND SP. Z O.O.
Pracodawca

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Obowiązki:- prace pomocnicze przy linii produkcyjnej,- pakowanie, sortowanie produktów,- układanie produktów na paletach.

Wymagania:- zdolności manualne,- umiejętność pracy w zespole,- gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:- pracę w renomowanym, międzynarodowym przedsiębiorstwie,- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,- możliwość rozwoju zawodowego oraz zatrudnienia bezpośrednio w firmie klienta,- dodatki za pracę podczas weekendów,- możliwość skorzystania ze zorganizowanego dowozu pracowniczego.

Numer referencyjny: RH/2017/04

2017-04-06
Dodano

BZ WBK Leasing S.A.
Pracodawca

Już dziś odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej i przekonaj Nas, że właśnie CIEBIE SZUKAMY

www.leasing24.pl

2017-03-28
Dodano

Klient portalu Praca.pl
Pracodawca

  • wsparcie w kalkulacji kosztów produkcji
  • sporządzanie raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy
  • uczestniczenie w okresowym raportowaniu dla zarządu grupy kapitałowej
  • wdrażanie i doskonalenia narzędzi controlingowych

2017-03-13
Dodano

Kompendium24
Pracodawca

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie Szpital w Ciechanowie zatrudni pilnie lekarzy na SOR, praca na dyżurach, w NPL Specjalizacja: Medycyna ratunkowa Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie pilnie przyjmie lekarzy z uprawnieniami do pracy w SOR. Praca w ramach umowy kontraktowej.

2017-01-30
Dodano

Pracodawca

2017-01-30
Dodano

Gi Group Sp. z o.o.
Pracodawca

Zakres obowiązków:Osoba zatrudniona na stanowisku analityka finansowego będzie odpowiedzialna za: Wspieranie Kontrolera Finansowego przy przygotowaniu rocznego budżetu, kontrola wykonania oraz analiza odchyleń, Ocena rentowności nowych inwestycji i transakcji, Analiza i kontrola kosztów, Udział w procesie zamknięciu miesiąca oraz sporządzania sprawozdania do centrali, Raportowanie wskaźników finansowych, Udostępnianie i konsolidacja danych i wyników miesięcznych. Wspólpraca z Kontrolingiem Grupowym, przygotowywanie raportów itp.  Praca w zespołach projektowych Lean Manufacturing Wymagania: wykształcenie wyższe ekonomiczne - specjalność rachunkowość/ kontroling, znajomość zasad sporządzania budżetów, oraz kalkulacji kosztów – min. 2 lata doświadczenia umiejętności w aplikacji Microsoft (Excel, PowerPoint) umiejętności analityczne umiejętności komunikacyjne wysoki poziom inicjatywy, odpowiedzialności i rzetelności elastyczność i proaktywne podejście umiejętności liderskie  umiejętności w dowolnym systemem ERP, SAP byłoby korzystne biegły angielski  Oferujemy Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Odpowiedzialną pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu. Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy (w tym również pakiet ubezpieczeń na życie i medyczno-socjalny) Możliwość szkoleń i awansu zawodowego

2017-01-17
Dodano

Pracodawca

W naszym zespole będziesz:
  • aktywnie sprzedawał produkty ubezpieczeniowo-inwestycyjne wśród Klientów indywidualnych i firmowych
  • monitorował zmiany zachodzące na rynku finansowo-ubezpieczeniowym
  • realizował w codziennych zadaniach najwyższe standardy sprzedaży oparte na wyjątkowym podejściu do Klienta
  • pozyskiwał nowych Klientów oraz wzmacniał długofalowe relacje z obecnymi Klientami
  • realizował wyznaczone cele sprzedażowe z zachowaniem najwyższej jakości i przejrzystości procesu sprzedaży

2017-01-13
Dodano

Netia S.A.
Pracodawca

Oczekujemy

  • otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich,
  • zaangażowania,
  • wysokiego poziomu motywacji i wytrwałości w dążeniu do celu,
  • szybkiego przyswajania wiedzy
  • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej i/lub w mobilnej sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • dwu-składnikowe wynagrodzenie : podstawa + prowizja za każdą sprzedaną usługę
  • bonusy i konkursy motywacyjne
  • system bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń,
  • niezbędne narzędzia pracy np. telefon, miejsce pracy w biurze regionalnym
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w dużej korporacji,
  • współpracę na podstawie umowy zlecenia lub agencyjnej.

2016-12-24
Dodano

Eurocent S.A.
Pracodawca

Opis stanowiska pracy:

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Poszukiwanie, nawiązywanie relacji i pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z aktualnymi klientami i dbanie o jakość obsługi
  • Realizacja umówionych spotkań handlowych
  • Promowanie firmy w lokalnym środowisku

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne w oparciu o umowę współpracy
  • Ciekawą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Wsparcie doświadczonych pracowników

Wymagania:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie

Mile widziane:

  • Osoby posiadające doświadczenie w branży finansowo-ubezpieczeniowej (przedstawiciele finansowi i handlowi, agenci ubezpieczeniowi, doradcy ds. obsługi klienta)