Oferty pracy Ciechanów

2018-04-03
Dodano

CAPITAL SERVICE
Pracodawca

  • Potrafisz aktywnie pozyskiwać klientów na produkty finansowe i ubezpieczeniowe?
  • Wiesz jak budować i utrzymywać pozytywne relacje z klientami?
  • Umiesz aktywnie słuchać klientów, analizować ich potrzeby i przedstawiać im najlepsze rozwiązania?
  • Znasz techniki sprzedaży i walczysz zawsze do końca?
  • Lubisz pracować w oparciu o konkretne cele oraz mierzyć się z realizacją planów?

Jeśli odpowiedziałeś/aś twierdząco na powyższe pytania  - wygląda na to, że prawdopodobnie szukamy właśnie CIEBIE!

2018-03-26
Dodano

Getin Noble Bank S.A.
Pracodawca

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:
  • budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami z segmentu Noble,
  • kompleksową opiekę i zarządzanie przypisanym portfelem Klientów,
  • zindywidualizowane doradztwo oraz sprzedaż produktów bankowości detalicznej przy jednoczesnej obsłudze operacyjnej,
  • identyfikowanie oraz pozyskiwanie nowych Klientów,
  • wykonywanie czynności transakcyjnych obsługi Klientów.

2018-03-15
Dodano

Nationale-Nederlanden
Pracodawca

  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stałą + prowizje)

  • elastyczność w wyborze rodzaju umowy

  • dodatkowe benefity od początku współpracy

  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz sprzedaży naszych produktów

  • stabilną współpracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego.

2018-03-07
Dodano

EURO BANK S.A.
Pracodawca

eurobank powstał z pasji młodego, polskiego przedsiębiorcy, który postanowił stworzyć bank przyjazny i innowacyjny. Szybko staliśmy się częścią Société Générale, jednej z największych europejskich grup w sektorze finansowym. Jednak wciąż do Zarządu zwracamy się na „ty”, a atmosfera pozostaje atutem podkreślanym konsekwentnie przez naszych pracowników. Stawiamy też na rozwój zawodowy – każda rekrutacja rozpoczyna się wewnątrz firmy. Wierzymy, że bankowość może być fajna :-)

Nasze wyzwania dla Ciebie:
  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
  • realizacja indywidualnych planów sprzedaży
  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)
  • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego
  • osoby mające doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych mogą rozwijać się na stanowisku Opiekuna Klienta

2018-02-02
Dodano

Pracodawca

  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)
  • osoby mające doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych mogą rozwijać się na stanowisku Opiekuna Klienta

2018-01-31
Dodano

PKO Bank Polski
Pracodawca

Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to:

  • entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów
  • inicjatywa w budowaniu relacji i otwartość na potrzeby klienta
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość branży bankowej, doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą i/lub obsługą klientów jako dodatkowy atut

to praca na tym stanowisku jest dla Ciebie.Inwestuj w swój rozwój poprzez:

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Banku
  • kompleksową obsługę klientów
  • aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych
  • realizację transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

To wszystko zaprocentuje:

  • umową o pracę w największym Banku w Polsce, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia
  • stałym wynagrodzeniem oraz premią zależną od Twoich wyników, bo chcesz mieć wpływ na to, ile zarabiasz
  • elastycznym pakietem benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór
  • prywatną, ogólnopolską opieką zdrowotną, bo zdrowie jest najważniejsze
  • profesjonalnym systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

Dołącz do nas lub poleć nas swoim znajomym.

2017-06-27
Dodano

Pracodawca

2017-06-21
Dodano

Pracodawca

Opis stanowiska
  • sprzedaż produktów Nationale-Nederlanden poprzez przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla Klientów
  • pozyskiwanie i obsługa Klientów w oparciu o standardy firmy Nationale-Nederlanden
  • organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

2017-06-09
Dodano

mBank
Pracodawca

  Mobilny Doradca Klienta Korporacyjnego Numer referencyjny: RKO/110/0617 Miejsce pracy: Chojnice, Ciechanów Główne zdania:
    • pozyskiwanie klientów korporacyjnych (pełna księgowość) oraz budowa własnego portfela
    • oferowanie produktów bankowości korporacyjnej i współpraca z klientem po sprzedaży
    • analiza potrzeb, negocjacje, budowa partnerskich relacji z klientami
    • realizacja celów sprzedażowych
Oczekiwania:
    • doświadczenia we współpracy z klientem (preferowane doświadczenie w sektorze finansowym)
    • wiedzy na temat specyfiki lokalnego rynku oraz jego potencjału
    • chęci do pracy, umiejętności szybkiego uczenia się i determinacji do realizacji celów
    • naturalnej samodzielności i odpowiedzialności
    • prawa jazdy kat. B (warunek konieczny)
    • mile widziana  wiedza z zakresu bankowości oraz analizy finansowej, a także znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość pracy zdalnej
    • atrakcyjny systemem wynagradzania (część stała + prowizja uzależniona od wyników)
    • adekwatne do zadań narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
    • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku)
    • bieżące wsparcie zespołu specjalistów i szereg szkoleń.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), 2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl”

2017-06-08
Dodano

Pracodawca